O AS PAK

Oferta AS PAK naobozy i kolonie 2020

Boks ( strona główna i lewa kolumna )
Zapraszamy
Pobierz plik PDF

Jak rezerwować

Jak Rezerwować  wybraną ofertę
+48 63 2448995
koszt połączenia wg. stawki operatora
email: biuro-podrozy@aspak.pl

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania w godzinach:
poniedziałek - sobota: 9:00-21:00
niedziela: 10:00-20:00
 
Poszukiwanie oferty
Na naszej stronie czekają na Państwa tysiące wyjazdowych propozycji. Dla wszystkich nastawionych na konkretne oferty dodatkowo przygotowaliśmy rozbudowaną wyszukiwarkę. Po dokonaniu wyboru zapraszamy do kontaktu! Możliwości jest kilka:
1. Internet
Prostym sposobem jest rezerwacja internetowa. Po jej dokonaniu jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. W kolejnych krokach prześle wszystkie niezbędne dokumenty oraz przedstawi dalsze działania zmierzające do finalizacji umowy.
2. Telefon
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji przez cały tydzień w godzinach otwarcia Biura pod numerem 
+48 63 244 89 95. Po odebraniu połączenia przeprowadzą Państwa przez wszystkie etapy rezerwacji. Dla usprawnienia komunikacji prosimy podać jak najwięcej swoich preferencji wyjazdowych.
3. Salon sprzedaży
Wszystkich ceniących bezpośredni kontakt zapraszamy do naszego salonu sprzedaży mającego swoją siedzibę w Galerii nad Jeziorem przy ulicy Paderewskiego 8 w Koninie. W naszym biurze można dopełnić formalności, dokonać płatności, a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące wybranej podróży od naszych profesjonalnych pracowników.

Umowa i płatność
Podpisane dokumenty można przesłać drogą mailową, faksem lub przekazać osobiście podczas wizyty w biurze podróży. W kwestii płatności proponujemy Państwu przelew lub płatność w biurze gotówką lub kartą kredytową, w przypadku przelewu internetowego będziemy potrzebować jedynie potwierdzenia dokonania transakcji.